Coraz bliżej święta, coraz bliżej święta…

Chyba każdy już czuje, że te święta zbliżają się wielkimi krokami. Zostały nam tylko dwa dni do Wigilii Bożego Narodzenia, a to oznacza… Ostatnie przygotowania, zdobienie pierniczków, pieczenie karpia i oczywiście pakowanie prezentów!

świąteczne bileciki prezentowe karneciki
świąteczne bileciki prezentowe karneciki

Ale co tu zrobić, gdy zapomnieliśmy kupić ładny, ozdobny papier prezentowy? Albo nie mamy już czasu na wymyślanie fantazyjnych opakowań?

Tutaj przychodzę z pomocą! Dzisiaj udostępniam dla Was darmowy plik do druku. A w nim znajdziecie dwa zestawy świątecznych bilecików prezentowych. Wystarczy upominek zapakować w zwykły szary papier i dodać do niego kolorowe bileciki.

świąteczne bileciki prezentowe karneciki zrób to sam
świąteczne bileciki prezentowe karneciki zrób to sam

Co trzeba zrobić?

Wystarczy kliknąć na poniższe zdjęcie. W nowej zakładce otworzy się plik pdf z grafikami. Możecie je od razu wydrukować z poziomu przeglądarki lub zapisać na później i wydrukować jak na przykład dzieci już pójdą spać. Ha, ha. No u nas tak to wygląda – czekamy z wieloma rzeczami aż maluchy nie będą się kręciły i podglądały. W końcu chcemy, by te święta były owiane słodką tajemnicą.

Gdy już wydrukujecie karneciki, należy je wyciąć i podpisać. A na końcu możecie je przykleić klejem lub taśmą dwustronną do opakowania prezentu lub tak jak my – umieścić na wstążce.

świąteczne bileciki prezentowe karneciki tutorial diy
świąteczne bileciki prezentowe karneciki tutorial

Mała rada

Bileciki prezentowe będą wyglądały o wiele lepiej, gdy wydrukujecie je na nieco sztywniejszym papierze, o większej gramaturze, np. na kartce technicznej lub profesjonalnym papierze do drukarek.

świąteczne bileciki prezentowe karneciki zrób to sam tutorial
świąteczne bileciki prezentowe karneciki zrób to sam tutorial
świąteczne bileciki prezentowe karneciki diy
świąteczne bileciki prezentowe karneciki diy

W niedzielę wieczorem za pewne usiądziecie z najbliższymi przy wigilijnym stole, obok choinki, pod którą znajdą się Wasze piękne prezenty. Zostało jeszcze trochę czasu, dlatego życzymy, byście dobrze go wykorzystali i znaleźli także chwilę na duchowe przygotowanie się do tych świąt. Pamiętajmy, że najważniejsza jest nasza obecność przy rodzinie i bliskich. Podarujmy im siebie w te święta!

Pozdrawiam

podpis karolina

Proponowane artykuły