Witajcie!

Dawno nic nie publikowałam. Początek roku był bardzo intensywny, a to dlatego, że odświeżałam swoją pierwszą stronę PAPI studio oraz otworzyłam nowy sklep online, w którym poza galanterią papierową, zaproszeniami i kartkami okolicznościowymi można także kupić moje akwarelowe plakaty, haftowane tamborki oraz inne nietuzinkowe upominki.

Ponadto spełniłam swoje marzenie i wyprodukowałam swoją pierwszą małą kolekcję przypinek, które również możecie nabyć (to wspaniały pomysł na prezent, szczególnie na zbliżający się Dzień Kobiet). Historię przypinek możecie przeczytać TUTAJ, a do sklepu zajrzeć TUTAJ .

Dzisiaj natomiast mam dla Was darmowy kalendarz na marzec (wiem, z małym opóźnieniem, ale sama dzisiaj dopiero drukowałam). Mam nadzieję, że dzięki niemu lepiej zorganizujecie swoje marcowe plany. Niech ta rozmarzona kolorystyka przywoła nam nieco wiosny do domu i umila każdy dzień!

Darmowy kalendarz na marzec 2019 możecie pobrać klikając w poniższe zdjęcie.

darmowy kalendarz marzec 2019
darmowy kalendarz marzec 2019

Grafika do kalendarza powstała z moich akwarelowych botanicznych elementów, które ostatnio udostępniłam także za darmo w moim sklepie PAPI studio. Plik pdf z tymi grafikami możecie dowolnie wykorzystać przy wykonywaniu swojego rękodzieła. Proszę tylko o wspomnienie w opisie skąd pochodzą.

Życzę Wam wszystkiego dobrego na nadchodzącą wiosnę!

podpis karolina

Proponowane artykuły