Witajcie po bardzo długiej przerwie. Nie publikowałam postów na tym blogu przez półtora roku. To wcale nie znaczy, że leniuchowałam! Wręcz przeciwnie – dzisiaj dam Wam trzy darmowe prezenty!

Bardzo dużo się u mnie działo – między innymi dopracowałam i opublikowałam nową stronę z moim rękodziełem – papistudio.pl, na którą już teraz Was serdecznie zapraszam.

Wiele czasu zajęło mi także realizowanie zamówień indywidualnych, szczególnie haftów w tamborkach – metryczek, pamiątek ślubnych, jubileuszowych, kokardek i innych prezentów, a ręcznie haftowane szatki na Chrzest Święty bardzo przypadły do gustu i wciąż mnie o nie pytacie. Miło mi, że ta kategoria hafciarskiego rękodzieła na zamówienie zyskała taką popularność.

W związku z tym już zeszłego lata wpadłam na pomysł, by podzielić się z Wami swoimi doświadczeniami i wiedzą. Tak powstały trzy wzory do nauki haftu wraz z instrukcjami wykonania prostych, przydatnych ściegów. Oto seria, którą idealnie można opisać słowami: NAUKA HAFTU DLA POCZĄTKUKĄCYCH – CZYLI JAK ZACZĄĆ HAFTOWAĆ.

Przygotowałam dla Was trzy pliki pdf, które możecie pobrać z mojego sklepu PAPI studio. Wzory z instrukcjami są darmowe, ułożone według trudności. Zalecam zacząć od pierwszego wzoru z napisem love, do którego wykonania potrzebny jest tylko jeden ścieg – za igłą. Następnie w części drugiej poznajecie nowy ścieg margerytkowy, dzięki któremu wykonacie kwiatki. A ostatnia część pokaże Wam jak wykonać haftowaną różyczkę (plecione koło).

POBIERZ DARMOWE
WZORY DO NAUKI HAFTU
DLA POCZĄTKUJĄCYCH

Mam nadzieję, że pokochacie haft tak jak ja i wspaniale spędzicie czas korzystając z moich wzorów. Praca z igłą i nicią może okazać się świetnym sposobem na zrelaksowanie się po ciężkim dniu lub zajęciem na wolny weekend. Naprawdę – nie trzeba wiele by zacząć: kawałek tkaniny, igła i choć jeden kolor muliny! Założę się, że większość (jak nie wszystkie) rzeczy masz już w swoim domu.

Już niebawem będę mieć dla Was także coś w świątecznych klimatach!

Trzymajcie się ciepło tej jesieni, zostańcie w domu i haftujcie! 🙂
Dbajcie o siebie i innych!

Pozdrawiam

podpis karolina

Proponowane artykuły