Witajcie!

Z małym opóźnieniem (bo pierwszy dzień grudnia dobiega już końca), ale ma dla Was darmowy kalendarz na grudzień 2018 roku!

Pomimo małych trudności w ostatnich dniach (nagła wizyta na SORze) udało mi się przygotować minimalistyczny kalendarz na grudzień.

Bardzo mi miło, że kalendarze przypadły Wam do gustu. Miałam w międzyczasie parę zapytań o darmowe kalendarze, więc już spieszę z odpowiedzią. W ubiegłym miesiącu niestety nie byłam w stanie nic przygotować, bo nawet biurka jeszcze nie miałam gotowego w nowym domu, ale powoli doprowadzamy nowe mieszkanko do zaplanowanego stanu. Postaram się, by w nowym roku kalendarzowym (dla niektórych nowy rok zaczyna się już jutro – tj. w pierwszą niedzielę adwentu) takie darmowe pliki pojawiały się regularnie co miesiąc, z kilkudniowym wyprzedzeniem, abyście ze spokojem mogli je pobrać, wydrukować i umieścić we waszych wnętrzach.

Dzisiaj post będzie krótki i na temat, bo ze względów zdrowotnych nie mam siły nic więcej na razie napisać. Kto może niech pomodli się za mnie, inni mogą trzymać kciuki, albo życzyć mi zdrowia w myślach. Cokolwiek zrobicie, będę wdzięczna.

Darmowy kalendarz – XII 2018 możecie pobrać klikając na poniższe zdjęcie.

darmowy kalendarz XII 2018 do pobrania freebie
darmowy kalendarz XII 2018 do pobrania freebie

Życzę udanego weekendu i zdrowia! Trzymajcie się ciepło, bo mrozy idą!

Pozdrawiam serdecznie!

podpis karolina

Proponowane artykuły