Dzień dobry!

Wakacje już się kończą, ostatni weekend przed nami. A od jutra zaczyna się wrzesień. Ten czas biegnie jak szalony! Też macie takie wrażenie?

Koniec wakacji

Dla mnie czas wakacji był wypełniony po brzegi, pełen w wydarzenia, a także pełen osób. Mój mąż jako nauczyciel miał zatem dużo więcej wolnego i spędzał ten czas ze mną i z dziećmi. A do tego prace remontowe w nowym mieszkaniu przyspieszyły, więc mieliśmy co robić. Te dwa miesiące to był bardzo pracowity, dobry czas.

Co miesiąc na naszej lodówce pojawia się nowy kalendarz, w którym zapisujemy najważniejsze spotkania, wydarzenia i zaplanowane rzeczy. Tym razem postanowiłam, że połączę przyjemne z pożytecznym i zaprojektowałam taki kalendarz w wersji do druku również i dla Was. Skoro i tak go robię, to dlaczego nie mam podzielić się tym z innymi?

kalendarz wrzesień 2019 do pobrania
kalendarz wrzesień 2019 do pobrania

Akwarelowy kalendarz

Jak pewnie zdążyliście już zauważyć, w wakacje także odkurzyłam moje pudełko z akwarelkami i zaczęłam wieczorami sobie szkicować i się rozmalowywać. Na PAPI studio powstało już kilka nowych projektów zaproszeń i kartek z akwarelowymi liśćmi, a mój Instagram na bieżąco informuje Was o nowych pomysłach.

Potrzebuję trochę czasu, by wrócić do formy ze studiów, gdy codziennie coś rysowałam, szkicowałam, a na malarstwo chodziłam w każdej wolnej chwili. Tam sztalugi ciągle były gotowe, pracownia czekała na kogoś, kto wypełni ją swoją obecnością. W domu z dziećmi praca i hobby wyglądają zupełnie inaczej. Takie chwile dosłownie łapie się, gdy tylko dzieci zasną lub gdy znajdzie się ktoś o wielkim sercu, kto na przykład zabierze dzieci na spacer (najczęściej są to kochani dziadkowie).

Wracając do sedna, chodziły mi po głowie mocne, geometryczne wzory, a za razem jakieś akwarelowe plamy. Uwielbiam efekt akwareli, kiedy to plamy barwne łączą się ze sobą, przenikają odcienie, zamazują granice. Z takimi zatem pomysłami zrobiłam ten darmowy kalendarz na wrzesień 2018 roku.

free calendar spetember 2018
free calendar spetember 2018

Możecie pobrać darmowy kalendarz na wrzesień 2018 r. klikając w poniższą miniaturę, a następnie zapisując plik pdf na swoim komputerze lub od razu go wydrukować. Mam nadzieję, że będzie Wam służył w nadchodzącym miesiącu równie dobrze, jak mi.

kalendarz-darmowy-pdf-09-2018
kalendarz-darmowy-pdf-09-2018

A jeśli spodoba się Wam idea darmowych kalendarzy w pliku pdf do druku, to dajcie znać, a postaram się, by co miesiąc taki kalendarz pojawił się na blogu. Dajcie znać w komentarzach lub na funpage’u czy podoba się Wam taki pomysł.

Pozdrawiam serdecznie!

podpis karolina

Proponowane artykuły