Witajcie po przerwie!

Wakacje powoli dobiegają końca, uczniowie i studenci zaczynają myśleć o nowym roku nauki, inni są w szale zaprawiania owoców i warzyw na zimę, a jeszcze inni po urlopach wracają z powrotem do swoich biurek w pracy. Tak czy inaczej, każdemu przydatne okazać się mogą akwarelowe naklejki do samodzielnego wydrukowania.

akwarelowe naklejki na zeszyty bileciki
akwarelowe naklejki na zeszyty bileciki

Akwarelowe naklejki na zeszyty

W wakacyjnym, letnim czasie odkurzyłam moje akwarelki i zmalowałam kilka małych grafik dla rozgrzewki. Jedną z nich jest widoczna na naklejkach akwarelowa różyczka. Uznałam, że będzie idealna jako element romantycznej, delikatnej, nieco retro, naklejki na zeszyt.

akwarelowe naklejki na zeszyty zrób to sam
akwarelowe naklejki na zeszyty zrób to sam

Przygotowałam dla Was darmowy plik pdf z akwarelowymi naklejkami DIY do druku, który możecie pobrać klikając na poniższe zdjęcie. Zawiera on zestawy naklejek w dwóch rozmiarach.

Akwarelowe bileciki prezentowe

Możecie je również wykorzystać jako bileciki do pakowania prezentów. Idealnie ozdobią upominki, prosto zapakowane w szary papier eco.

akwarelowe naklejki pakowanie prezentów
akwarelowe naklejki pakowanie prezentów
akwarelowe naklejki pakowanie prezentów diy
akwarelowe naklejki pakowanie prezentów diy

Naklejki na słoiki z przetworami

A dla tych, którzy pracują nad zamykaniem darów natury w słoiki – naklejki można wykorzystać do opisania gotowych przetworów domowej roboty. Takie słoiki, ozdobione kokardką i ręcznie wypisywaną etykietą będą idealnym pomysłem na prezent od serca. Jestem pewna, że każdy, kto otrzyma taki upominek, z radością, a może i nawet lekką nostalgią będzie otwierał przetwory w czasie zimowych wieczorów, wspominając przy tym kolorowe letnie dni.
Ja dla przykładu wycięłam je ozdobnymi nożyczkami, przez co nadałam im bardziej ozdobny wygląd. Trochę vintage.
Akwarelowe kwiaty są bardzo delikatną ozdobą, a która dziewczyna, uczennica, mama, czy babcia ich nie lubi?

akwarelowe naklejki na słoiki zrób to sam
akwarelowe naklejki na słoiki zrób to sam

Pobierz darmowy plik pdf

Klikając na poniższe zdjęcie możesz pobrać darmowy plik do druku. Wykorzystaj go według własnego pomysłu. Będzi mi miło, jeśli podzielisz się jakimś zdjęciem w komentarzu.

Życzę kreatywnego końca lata!

podpis karolina

Proponowane artykuły