Dzień dobry!

Jesień nareszcie przyszła do nas i rozgościła się na dobre. Ja bardzo się z tego cieszę, ponieważ nie przepadam za upałami. Brakowało mi także w czasie tego gorącego, długiego lata takich deszczowych, nostalgicznych chwil. I nareszcie są!

Jesień już przyszła

Deszcz od zawsze był dla mnie fascynujący. Ulewne, dżdżyste lub burzowe dni od lat napełniają mnie lekkim dreszczykiem, ruszają moje myśli ku marzeniom, refleksji nad własnym życiem, a i w końcu – przynoszą pewnego rodzaju wewnętrzne oczyszczenie. Za każdym razem kiedy pada, czuję, że w moim życiu wszystko powoli się układa, odświeża i mozolnie gramoli na właściwe miejsce.

Przyszła także wyczekiwana przeze mnie jesień. Czas, kiedy dzieci wracają do szkół, życie na nowo ustala rutynę. Ostatnimi czasy zaczęłam doceniać tą codzienną powtarzalność. Odnajduję w niej uroki życia. I dzięki temu nie pragnę dużo więcej. Ba, cieszę się z chwil, które mam tu i teraz. Z moją rodziną, mężem, dziećmi. Te chwile mam w życiu raz, więcej nie wrócą. Dzieci urosną, a my się zestarzejemy. Może stracę zapał do tworzenia… A może nabiorę więcej sił. Kto wie?

Zrobiło się trochę refleksyjnie, dość intymnie. Zdradziłam Wam co nieco z moich ostatnich rozważań, odkryć. Chyba przez to też dałam się Wam nieco bardziej poznać.

darmowy kalendarz freebie X 2018
darmowy kalendarz freebie X 2018
pobierz darmowy kalendarz 2018
pobierz darmowy kalendarz 2018

Pobierz darmowy kalendarz

A co by zaspokoić ideę SNAIL MAIL po polsku, mam dla Was dzisiaj darmowy kalendarz na październik 2018 roku. Nowy miesiąc zacznie się już po weekendzie, macie zatem trochę czasu by go wydrukować i gdzieś powiesić.

Nowy miesięczny kalendarz ozdobiłam tym razem akwarelową ilustracją rośliny, która chyba każdemu kojarzy się z jesienią. Potocznie zwany jarzębiną, jarząb cieszy nasze oczy pięknymi owocami i gałązkami. Niech zatem przystroi nasze wnętrza i wprowadzi doń trochę jesiennego nastroju.

Kalendarz X 2018 możecie pobrać za darmo klikając w poniższe zdjęcie i zapisując plik na własnym urządzeniu.

pobierz darmowy kalendarz akwarele 2018
pobierz darmowy kalendarz akwarele 2018

Mam nadzieję, że kalendarz będzie Wam służył.

Pozdrawiam

PS A czy Wy lubicie jesień? Podzielcie się własnymi refleksjami.

podpis karolina

Proponowane artykuły